Úno/17

3

Systém Poradce 2020

Víme, že v online srovnání a sjednávání finančních produktů je budoucnost. Tento unikátní systém jsme vytvořili pro všechny poradce, kteří si chtějí užívat okamžitých provizí, “bezpapírového” fungování a naprosto hladkého průběhu uzavření smlouvy s klientem.
 
Co je Poradce 2020?
 
Poradce 2020 je náš unikátní systém online sjednávání neživotního pojištění. Vyhlásili jsme STOPku zbytečnému papírování. Svým poradcům se snažíme práci co nejvíce zjednodušit. Už žádné zadávání smluv do systému BonExu. Poradce 2020 staví na jednoduchosti a rychlosti, kdy není zapotřebí podpisu vašeho klienta. Garantujeme okamžitou provizi – ta na vás čeká ve stejné výši jako při sjednávání neživotního pojištění offline.  Ačkoliv by se mohlo zdát, že žijeme výhradně v online světě, stále u nás platí důraz na osobní přístup. Naši poradci se se svými klienty neustále setkávají.
Díky silnému zázemí a podpoře našich partnerů často připravujeme pro své poradce soutěže o zajímavé ceny, slevové akce a bonusy.
 
Neustále doplňujeme nabídky a pracujeme na zlepšení, aby Poradce 2020 naši síť poradců bavil. Máme přichystáno několik novinek, o které se se svými poradci rádi podělíme v našem webináři – tedy online školení vedené naší manažerkou pojistných produktů Markétou Bláhovou a manažerem online prodeje Tomášem Čápem, který plánujeme opět brzy natáčet.
 
Líbí se vám způsob, jak s našimi poradci pracujeme? Zkuste si nezávazně našeho Poradce na zkoušku a nahlédněte pod pokličku servisu, který u nás mají naši poradci jistý. :-)No tags


«

»