Jak se k Bonnetu přidat

Bonnet je otevřený všem. Začínající poradci bez zkušeností u nás najdou zázemí, díky kterému se rychle stanou respektovanými finančními profesionály. A zkušení finanční specialisté, kteří přemýšlí o změně působiště, v sobě objeví novou motivaci při práci na té nejvyšší úrovni.

Přidejte se aneb Poradcem na zkoušku

Stejně jako si po testovací jízdě nemusíte koupit auto, nemusíte se po vyzkoušení spolupráce s Bonnetem k ničemu zavázat. Vyplňte níže nezávazný formulář, získejte přístup ke všemu, co má poradce Bonnetu ve “standardní výbavě”, a sami se rozhodněte, zda budete ve spolupráci pokračovat.


Po vyplnění formuláře obdržíte přihlašovací údaje do BonEx a můžete využívat veškerých výhod které nabízí.
obchodními podmínkami

5 DŮVODŮ PROČ BONNET

Jste svým pánem

Respektujeme a podporujeme váš vlastní byznys plán. Je pouze na vás, jaký model obchodování si zvolíte. Potřebujete individuálně přizpůsobit náš systém? Rádi to pro vás uděláme.

STOP složité a nudné administrativě

Zadávání vaší produkce probíhá elektronicky. Administrativu držíme na nutném minimu, přehlednost a rychlost na nejvyšším stupni.

Online produkty jsou budoucnost

Již dnes u nás můžete některé produkty sjednávat online, klidně během schůzky s vaším klientem. Pro vás to znamená minimální chybovost, okamžitou provizi, úsporu času a maximální vytěžení každého klienta.

Rychlé zasmluvnění

Nejsme fanoušci byrokracie. Zasmluvnění nových specialistů u nás probíhá svižně a elektronicky. Zároveň si stále držíme naši devízu - rádi se osobně setkáme s každým z vás.

Neustálý růst a progres

Jsme hrdí na fakt, že neustále roste počet specialistů Bonnet. Každoročně navyšujeme i objem sjednaných nančních produktů. Zkrátka, daří se nám a vy můžete být u toho.

Další výhody - jinde nadstandard U NÁS SAMOZŘEJMOST

Maximální péče o nové i stávající klienty

Každý den generujeme nové klienty. O ty stávající pečujeme díky vlastnímu CRM systému.

Nejširší portfolio produktů na trhu

Uspokojí i vaše nejnáročnější klienty. Zároveň každého z nich můžete vytěžit na více produktů.

Inovátorské novinky každý rok

Na trhu máme pozici inovátorské jedničky. Neustále přicházíme s novými nápady, které nám závidí i konkurence (např. online srovnání hypoték).

Profesionální podpora prodeje

Náš Tým podpory vás nikdy nenechá na holičkách. Pyšní se 99% spokojeností s vyřešením požadavků.

Realitní služby jako přidaná hodnota

Máme profesionály, kteří vašim klientům poskytnou realitní servis na nejvyšší úrovni.

Chytré adresy

Naše síť kontaktních míst, díky které můžete zobchodovat klienta i na produkty, které nemáte zasmluvněné.

Vysoké výdělky

Široká škála produktů, noví klienti a více obchodů z každého z nich = nadstandardní odměny pro vás. Jdeme proti proudu a provize zásadně nesnižujeme.

Mezinárodní know-how

Jsme společnost, která čerpá inspiraci v zahraničí. Zároveň náš model úspěšně aplikujeme na světových trzích, i díky silnému investičnímu zázemí skupiny Rockaway.