5 DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT NÁS

Jste svým pánem

Respektujeme a podporujeme váš vlastní byznys plán. Je pouze na vás, jaký model obchodování si zvolíte. Potřebujete individuálně přizpůsobit náš systém? Rádi to pro vás uděláme.

STOP složité a nudné administrativě

Zadávání vaší produkce probíhá elektronicky. Administrativu držíme na nutném minimu, přehlednost a rychlost naopak na nejvyšším stupni.

Online produkty jsou budoucnost

Již dnes u nás můžete řadu produktů sjednávat online, klidně během schůzky s vaším klientem. Pro vás to znamená minimální chybovost, okamžitou provizi, úsporu času a maximální vytěžení každého klienta.

Rychlé zasmluvnění

Nejsme fanoušci byrokracie. Zasmluvnění nových specialistů u nás probíhá svižně a elektronicky. Zároveň si stále držíme naši devízu - rádi se osobně setkáme s každým z vás.

Neustálý růst a progres

Jsme hrdí na fakt, že neustále roste počet našich specialistů. Každoročně navyšujeme i objem finančních nančních produktů. Zkrátka, daří se nám a vy můžete být u toho.

Další výhody - jinde nadstandard U NÁS SAMOZŘEJMOST

Maximální péče o nové i stávající klienty

Každý den generujeme nové klienty. O ty stávající pečujeme díky vlastnímu CRM systému.

Nejširší portfolio produktů na trhu

Uspokojí i vaše nejnáročnější klienty. Zároveň každého z nich můžete vytěžit na více produktů.

Inovátorské novinky každý rok

Na trhu máme pozici inovátorské jedničky. Neustále přicházíme s novými nápady, které nám závidí i konkurence (např. online srovnání hypoték).

Profesionální podpora prodeje

Náš Tým podpory vás nikdy nenechá na holičkách. Pyšní se 99% spokojeností s vyřešením požadavků.

Vysoké výdělky

Široká škála produktů, noví klienti a více obchodů z každého z nich = nadstandardní odměny pro vás. Jdeme proti proudu a provize zásadně nesnižujeme.

Mezinárodní know-how

Jsme společnost, která čerpá inspiraci v zahraničí. Zároveň náš model úspěšně aplikujeme na světových trzích, i díky silnému investičnímu zázemí skupiny Rockaway.