Naše služby poradcům

Ať jste začínající poradce nebo zkušený finanční profesionál, máme pro vás celou řadu (podpůrných) nástrojů a postupů, díky kterým se jak do samotného oboru, tak do práce poradce na té nejvyšší úrovni dostanete raz dva. Seznamte se s nimi podrobněji a zjistěte, proč je Bonnet nejrychleji rostoucím broker poolem na českém trhu.

 

Pracujte s kompletním portfoliem produktů

Omezení? Neexistují. Jako poradce pracující pod značkou Bonnet máte k dispozici kompletní portfolio hypoték, pojištění a investičních a dalších produktů od všech finančních institucí v České republice. Takhle vypadá 100% pokrytí trhu v praxi.

Opřete se o profesionální metodickou podporu

V Bonnetu objevíte partnera, který vás vždy podpoří - školením, novým nástrojem, který vám usnadní práci, metodickým týmem, který je vám neustále k dispozici, tipy a nástroji, s nimiž pozvednete své profesní schopnosti ještě výš.

Objevte systém Poradce 2020

V online srovnání a sjednávání finančních produktů je budoucnost. Budoucnost, do které díky Poradci 2020 nahlédnete už nyní. Tento unikátní systém jsme vytvořili pro všechny poradce, kteří si chtějí užívat okamžitých provizí, “bezpapírového” fungování a naprosto hladkého průběhu uzavření smlouvy s klientem.

Naučte se s námi vše o práci poradce

Rosteme s vámi. Proto takzvaný onboarding neboli začlenění nového poradce do samotného oboru i do práce s nástroji, které budete při své práci v Bonnetu využívat, bereme vážně. Vše vás naučíme tak srozumitelně, abyste mohli nově nabyté znalosti ihned použít v praxi. Je libo malou ochutnávku? Přijďte se podívat na náš Den otevřených dveří. Pořádáme jej každý měsíc v naší centrále na Praze 4 - Kavčích Horách.

Užívejte si výhody pro poradce v Bonnet Plus

Levnější volání, operativní leasing za cenu, na kterou se jako fyzická osoba nedostanete, slevy na obleky na míru. Jako poradce Bonnetu máte automaticky přístup do programu Bonnet Plus, který vám odemyká dveře k pohodlnějšímu (pracovnímu) životu při minimální počáteční investici.

Vylaďte si způsob práce k obrazu svému

Samoúčelné striktní dodržování zažitých postupů není cesta, kterou bychom chtěli následovat. V Bonnetu věříme, že provizní i kariérní řád pro svůj tým byste si měli nastavit sami podle vlastních představ. Jedině tak vám práce půjde pěkně od ruky a přinese výsledky, které od ní čekáte.

Zlepšujte se v rámci lokálního týmu

K Bonnetu se můžete přidat jako jednotlivec, a přesto získat stabilní zázemí a vedení zkušeného manažera. Stačí, když nám dáte vědět, že budete chtít fungovat v rámci již existujícího týmu. Najdeme vám jej přímo ve vašem regionu.

Těšte se na novinky, které budeme spouštět

Nebude jich málo. Už teď vám můžeme říct, že v nejbližších měsících zavedeme např. průběžně vyplácené provize (proč na ně čekat, že?), představíme vám nový prezentnační nástroj, připravíme automatické nápovědy pro cross-selling, spustíme novou mobilní aplikaci, která vám usnadní práci v terénu apod.

Usnadněte si práci s přehledným informačním systémem

Práci vám usnadňujeme, jak je to jen možné. V informačním systému Bonnetu proto najdete přehledně uspořádané informace o klientech, se kterými spolupracujete, smlouvy, které jste uzavřeli, provize, které vám náleží, a další důležité informace. Vše máte neustále na dosah ruky. Vyzkoušejte si nezávazně.

Získejte online poptávku po svých službách

Víte, jaké to je, nechat si naservírovat nového klienta na stříbrném podnose? Platforma Honzův klient přináší každý měsíc poradcům z celé České republiky přes 2000 nových poptávek. A ne ledajakých poptávek - jde o lidi, kteří sami přes internet projevili zájem o nějaký finanční produkt.

Zjednodušte si práci se stávajícími klienty

Bonnet je bezpapírový. Veškerá data, která kdy můžete potřebovat dohledat o svých klientech, najdete přehledně seřazená v našem softwaru pro správu klientů. A spolu s tím i všechny další informace, které se vám budou hodit pro udržování vztahu s klientem - např. automatické upozornění, že klientovi bude brzy končit smlouva, a jaký produkt mu s ohledem na to ideálně nabídnout.

Rozšiřte pole své působnosti s Chytrými adresami

Chytré adresy jsou místem, kde si vaši klienti osobně sjednají vybrané finanční produkty - produkty, k jejichž sjednání např. zatím nemáte potřebnou licenci nebo se jimi aktivně nezabýváte (např. pojištění vozidel), ale které jsou pro ně zajímavé. S Chytrou adresou se pak podělíte o provizi a všichni odcházejí domů šťastní.

Spolehněte se na skvěle fungující podporu

12 hodin denně je vám k dispozici telefonická podpora s průměrnou dobou zodpovězení jakéhokoli dotazu do 90 minut. Ano, vše, co potřebujete vyřešit, se zkrátka vyřeší. To vám osobně garantuje každý z naší podpory, s kým přijdete do kontaktu.

Počítejte s profesionálním právním servisem

Právní oddělení Bonnetu vám pomůže jak postarat se o vaše klienty, tak o vás samotné. Trápí vás konkurenční doložky, které jste museli podepsat ve svém bývalém působišti? Stačí říct, ukážeme vám, jak celou záležitost vyřešit, abyste se mohli opět naplno soustředit na svou práci.

Vsaďte na vlastní růst v rámci mezinárodní platformy

To nejlepší, co v Česku najdete, mnohdy přichází ze zahraničí. Jako součást mezinárodní investiční skupiny Rockaway o tom víme své - sledujeme zahraniční trendy (nejen) ve finančním oboru, vyhodnocujeme, do jaké míry je možné je aplikovat u nás, a ty nejzajímavější s vámi okamžitě sdílíme např. ve formě nových postupů pro práci s klienty.