Naše služby poradcům

Ať jste začínající finanční poradce nebo zkušený finanční profesionál, máme pro vás celou řadu (podpůrných) nástrojů, díky kterým se jak do samotného oboru, tak do práce poradce na té nejvyšší úrovni dostanete raz dva. Seznamte se s nimi podrobněji a zjistíte, proč stojí za to se k nám přidat.

 

Pracujte s kompletním portfoliem produktů

Omezení? Neexistují. Jako poradce našeho broker poolu máte k dispozici kompletní portfolio hypoték, pojištění a investičních a dalších produktů od všech finančních institucí v České republice. Takhle vypadá 100% pokrytí trhu v praxi.

Opřete se o profesionální metodickou podporu

V naší poradenské síti najdete partnera, který vás vždy podpoří - školením, novým nástrojem, který vám usnadní práci, metodickým týmem, který je vám neustále k dispozici, tipy a nástroji, s nimiž pozvednete své profesní schopnosti ještě výš.

Objevte systém Poradce 2020

V online srovnání a sjednávání finančních produktů je budoucnost. Budoucnost, do které díky Poradci 2020 nahlédnete už nyní. Tento unikátní systém jsme vytvořili pro všechny poradce, kteří si chtějí užívat okamžitých provizí, “bezpapírového” fungování a naprosto hladkého průběhu uzavření smlouvy s klientem.

Užívejte si výhody pro poradce v Bonnet Plus

Levnější volání, právní služby, e-shop s širokou nabídkou korporátních předmětů pro finanční poradce i jejich klienty, operativní leasing za cenu, na kterou se jako fyzická osoba nedostanete. Jako poradce naší sítě máte automaticky přístup do programu Bonnet Plus, který vám odemyká dveře k pohodlnějšímu a efektivnějšímu pracovnímu životu.

Vylaďte si způsob práce k obrazu svému

Samoúčelné striktní dodržování zažitých postupů není cesta, kterou bychom chtěli následovat. U nás věříme, že provizní i kariérní řád pro svůj tým byste si měli nastavit sami podle vlastních představ. Jedině tak vám práce půjde pěkně od ruky a přinese výsledky, které od ní čekáte.

Zlepšujte se v rámci lokálního týmu

Do našich řad se můžete přidat jako jednotlivec, a přesto získat stabilní zázemí a vedení zkušeného manažera. Stačí, když nám dáte vědět, že budete chtít fungovat v rámci již existujícího týmu. Najdeme vám jej přímo ve vašem regionu.

Sledujeme trendy, inovujeme

Moderní technologie i potřeby klientů se mění a proto je důležité neusnout na vavřínech. Pečlivě monitorujeme trendy u nás i v zahraničí a sami neustále inovujeme naše nástroje tak, aby práce poradců byla co nejsnazší a nejpříjemnější. Od mobilní aplikace na přebírání leadů přes online srovnání a sjednání životního pojištění až po automatické generování bezpodpisových dokumentů.

Usnadněte si práci s přehledným informačním systémem

Práci vám usnadňujeme, jak je to jen možné. V našem informačním systému proto najdete přehledně uspořádané všechny informace o klientech, se kterými spolupracujete, smlouvy, které jste uzavřeli, provize, které vám náleží, a další důležité informace. Vše máte neustále na dosah ruky. A nezávazně k vyzkoušení.

Získejte online poptávku po svých službách

Nechte si naservírovat nového klienta na stříbrném podnose. Platforma Honzův klient přináší každý měsíc poradcům z celé České republiky přes 2000 nových poptávek. A ne ledajakých poptávek - jde o lidi, kteří sami přes internet projevili zájem o konkrétní finanční produkt.

Zjednodušte si práci se stávajícími klienty

Systém pro správu klientů by vytvořen na míru našim poradcům. Ti tak vše pohodlně najdou na jediném místě. Veškerá data, která kdy budete potřebovat dohledat o svých klientech, všechny další informace, které se vám budou hodit pro udržování vztahu se zákazníky - např. automatické upozornění, že klientovi bude brzy končit smlouva a jaký produkt mu dál ideálně nabídnout. Náš systém významně snížil administrativu i papírování na naprosté minimum.

Spolehněte se na skvěle fungující podporu

9 hodin denně je vám k dispozici telefonická podpora s průměrnou dobou zodpovězení jakéhokoliv dotazu do 90 minut. Kdykoliv pak máte možnost zanechat na záznamníku vzkaz či dotaz, na který naši operátoři co nejrychleji odpoví. Zkrátka vše, co potřebujete vyřešit, se zkrátka vyřeší. To vám osobně garantuje každý z naší podpory, s kým přijdete do kontaktu.

Počítejte s profesionálním právním servisem

Naše právní oddělení vám pomůže s péčí o vaše klienty i o vás samotné. Trápí vás konkurenční doložky, které jste museli podepsat ve svém bývalém působišti? Stačí říct, ukážeme vám, jak celou záležitost vyřešit, abyste se mohli opět naplno soustředit na svou práci.

Vsaďte na vlastní růst v rámci mezinárodní platformy

To nejlepší, co v Česku najdete, mnohdy přichází ze zahraničí. Jako součást mezinárodní investiční skupiny Rockaway o tom víme své - sledujeme zahraniční trendy (nejen) ve finančním oboru, vyhodnocujeme, do jaké míry je možné je aplikovat u nás, a ty nejzajímavější s vámi okamžitě sdílíme např. ve formě nových postupů pro práci s klienty.